Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 172.

Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Czy wiecie, że Dzień Bezpiecznego Internetu w tym roku przypada na 11 lutego? W związku z tym mamy konkurs dla uczniów naszej szkoły.

• 2020-01-27

Sukces Filipa

W pierwszych regatach w tym roku Filip Nosol z klasy 6c po 4 dniach rywalizacji z 400 zawodnikami

• 2020-01-27

Bezpieczne ferie

Zobacz film dla Rodziców z poradami policjanta.

Szkolny konkursu plastyczno-językowego „Save the planet”

Konkurs jest dla uczniów klas trzecich oraz czwartych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy.

Ruszyły zajęcia „Jestem twórcą”

Ruszyły zajęcia „Jestem twórcą” projektu Akademia Młodego Odkrywcy realizowane w naszej szkole przez Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła.

Z patronką naszej szkoły w podróż do Grenlandii

Uczniowie obejrzeli film o największej wyspie na świecie pokrytej lądolodem, a następnie w grupach wykonali plakat o wybranym zakątku Ziemi, podążając za Nelą podróżniczką…

Warto rozmawiać

W piątek 17 stycznia była u nas Pani Kasia Lubaszewska. Jest ona wolontariuszką z „Wrocławskiego hospicjum dla dzieci”.

R jak robot

Klasa 1a poznaje literkę „r” jak robot. Nie można w ten dzień nie skonstruować własnego robota.

Starszy brat i starsza siostra

Zajęcia zorganizowane przez klasę 5b dla 1a. Starsze dziewczynki czytały lekturę „O psie, który jeździł koleją”

Warsztaty

Klasa 2b była 16 stycznia na warsztatach w Castoramie. Uczniowie samodzielnie wykonali skrzynki na narzędzia.