Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 57.

 • 
List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty 2020-10-28

  List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

  List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

 • Medal 2020-10-27

  Medal

  Srebrny medal Darii 10 października w Złotoryi odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci U-12 i U-14 w lekkiej atletyce. Uczennica naszej szkoły Daria Kicuła z klasy 6a wywalczyła na nich srebrny medal w biegu na 300 m w kategorii U-14. Wynik 47,55s to rekord życiowy Darii. Daria trenuje w WKS Oleśniczanka. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 • Muzykowanie 2020-10-27

  Muzykowanie

  Jesienne muzykowanie w klasie 3c. Uczniowie wykonali z darów jesieni - liści, stworki i zwierzaki oraz wspólnie zaśpiewali piosenkę o "Tańczącej jesieni", tworząc galerię muzyczną.

 • Wolontariat 2020-10-27

  Wolontariat

  „Prawdziwą miarą człowieka jest jego wrażliwość”(Bruno Ferrero). Idea wolontariatu znakomicie wypełnia przesłanie tych słów. Na początku października w naszej szkole została ogłoszona zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt „Przytul Pyska” w Boguszycach. Odzew naszych uczniów był ogromny. Wolontariusze z klasy 7a zebrali 727 zł, karmę oraz akcesoria potrzebne w ośrodku. 19. października klasa 3b udała się do

 • Wsadzanie cebulek kwiatów 2020-10-27

  Wsadzanie cebulek kwiatów

  W czwartkowe popołudnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczennice klasy 6b wsadzili cebulki kwiatów na dziedzińcu szkolnym. Mamy nadzieję, że piękne zakwitną wiosną. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Życzymy dużo zdrowia i uśmiechu. Wspólnie przetrwamy izolację i zrealizujemy wiele ciekawych pomysłów. Wasz Samorząd Uczniowski

 • Vlog matematyczny na TikTok 2020-10-11

  Vlog matematyczny na TikTok

  W ramach projektu przeprowadzone zostały spotkania, w ramach których uczestnicy projektu rozmawiali i poznawali zastosowaniach matematyki. W ramach projektu uczniowie tworzyli krótkie materiały video, które następnie publikowano w mediach społecznościowych w aplikacji TikTok. Dzieci zostały zaznajomione z zasadami bezpieczeństwa w Internecie. Uczestnicy rywalizowali w zawodach mistrz tabliczki mnożenia.

 • Uczymy się przez doświadczanie 2020-09-29

  Uczymy się przez doświadczanie

  Uczymy się przez doświadczanie

 • W zerówkach w pełni zawitała jesień. 2020-09-29

  W zerówkach w pełni zawitała jesień.

  W zerówkach w pełni zawitała jesień. Dzieci wspólnie tworzyły postać Pani Jesieni, przypomnieliśmy sobie nazwy drzew, tworząc zbiory ze zgromadzonych kasztanów, żołędzi, szyszek i jarzębiny. Przy okazji uczyliśmy się prawidłowo przeliczać i parównywać liczebność zbiorów. Utrwaliliśmy wiedzę na temat warzyw i owoców. Poznaliśmy już także pierwsze literki.

 • Uczniowie z klasy 1a 2020-09-28

  Uczniowie z klasy 1a

  Uczniowie z klasy 1a, w ramach zajęć Uniwersytetu Dzieci, dowiedziały się czym jest koncentracja. Zgodnie przyznali, że umiejętność skupienia uwagi pozwala na skierowanie myśli na jedną kwestię, jedno zadanie - zarówno przy wykonywaniu codziennych czynności, jak i przy rozwiązywaniu trudnego zadania.

 • Cieszymy się z sukcesów 2020-09-28

  Cieszymy się z sukcesów

  Cieszymy się z sukcesów pozaszkolnych uczniów naszej szkoły! 26-27 września na Jeziorze Charzykowskim koło Chojnic rozegrano regaty o Puchar Wójta w klasie Optimist. Staszek Nosol z klasy 4 b zajął 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Gratulujemy!!!

do góry