Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 164.

XIX Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

• 2021-11-29

Klasa 3 c uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych z udziałem psa wizytującego.

Klasa 3 c uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych z udziałem psa wizytującego. Oprócz licznych ciekawostek co do zwyczajów i zachowań czworonogów, poruszane były również tematy związane z bezpieczeństwem w kontaktach z nimi.

ZSZ w Oleśnicy

• 2021-11-29

11 Listopada

"Zmieniamy otoczenie - poprawiamy i dbamy o relacje międzyludzkie"

Szkolny Konkurs pod hasłem " Zmieniamy otoczenie - poprawiamy i dbamy o relacje międzyludzkie" - Co powinno się zmienić w Twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi (nauczyciel - uczeń, dziecko - rodzina, koledzy w miejscu zamieszkania, osiedlu)

Sprawny Dolnoślązaczek

Klasa 2a, w ramach projektu Sprawny Dolnoślązaczek dzisiaj na wf prowadzonym przez panią Basię Błach poznała podstawy gry w siatkówkę.

Zajęcia świetlicowe

Zajęcia świetlicowe kl. 3 a b c Dzień Niepodległości wychowawca Marzena Słota i Małgorzata Krasucka

Klasa 2a i 2b

Klasa 2a i 2b bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Czytam z klasą lekturki spod chmurki". Uczniowie w ramach pierwszego zadania wykonali chmurki oraz ozdobli pierwsze strony swoich lekturników.

Zabawy grupowe

Zabawy grupowe - chwilą relaksu 0a.

Wycieczka

W ramach realizacji piątego zadania projektu "Dobra szkoła lepszy uczeń" klasy: 6a i 7b uczestniczyły w wyjeździe edukacyjnym do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu.