Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 172.

Rekrutacja

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2021 Regulamin rekrutacji do oddziałów przedszkolnych, Regulamin rekrutacji do klasy pierwszej Karta zgłoszenia dzieckado klasy I.

Bezpłatny Kreator zdjęć do mLegitymacji

Po co i dla kogo?Bezpłatny Kreator Zdjęć jest przeznaczony dla uczniów, którzy planują wyrobienie szkolnej mLegitymacji.Kreator umożliwia samodzielne wykonanie przy pomocy smartfona zdjęcia do mLegitymacji w szybki,łatwy i przyjemny sposób, bez potrzeby wizyty u tradycyjnego fotografa.Opis Kreatora (Instrukcja)

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) konkurs

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. W tym roku przypada na 9.02.2021 r. W ramach inicjatywy zapraszamy do udziału w konkursie szkolnym "Cyfrowa kartka". Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie kartki cyfrowej

MÓWIMY NIE DEPRESJI

Uczestniczymy w miejskim programie przeciwdziałania depresji wśród dzieci i młodzieży pod hasłem MÓWIMY NIE DEPRESJI. Poniżej prezentujemy materiał "Trudne emocje" przygotowany przez p. pedagog Małgorzatę Jesionek.

"Ferie w TRÓJCE"

#RazemNaŚwięta

Nasza szkoła brała udział w akcji MEN  #RazemNaŚwięta i wykonała kartki z życzeniami świątecznymi.

Świąteczne prezenty

"Moja Choinka"

Półkolonie

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,zapraszamy dzieci z klas 1-4 na półkolonie organizowane na terenie naszej szkoły przez Stowarzyszenie "Rozwinąć skrzydła" w dwóch turnusach tygodniowych dniach. Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.