Strona główna/Aktualności/Ponadnarodowa mobilność uczniów

24 Lutego 2020

Ponadnarodowa mobilność uczniów w drugim naborze w roku 2019

frse

Jak Wam mijają ferie??? Dzisiaj jest prawdziwie wiosenna pogoda i też dobre wieści do nas dotarły. Projekt p. Moniki Kwiatek

„Ponadnarodowa mobilność uczniów w drugim naborze w roku 2019” został zatwierdzony do realizacji a to oznacza, ze kolejna grupa uczniów naszej szkoły będzie miała okazję poznać kulturę włoską i szlifować język angielski.

Projekt został zatwierdzony na kwotę 80 595 PLN i to już jest trzeci projekt, który będzie realizowany w tym roku, w naszej szkole,
ze środków unijnych.

Brawo Pani Moniko!!

Podstawowym celem projektu „Załóżmy razem firmę!” jest przygotowanie uczniów do radzenia sobie z różnymi problemami i zaangażowanie młodzieży we wspólne działanie oraz przygotowanie przez połączenie nauki i efektywnej pracy z zabawą do rozwoju kreatywnego myślenia i podejmowania ważnych decyzji życiowych. Partnerem przyjmującym będzie szkoła włoska Instituto Comprensivo di Codroipo – Junior High School z miejscowości Codroipo.